Veľkoformátová fotografia

Veľkoformátová fotografia

 

Veľkoformátová tlačiareň je schopná produkovať vysoko kvalitné grafické výtlačky, ktoré je možné použiť na rôzne účely. Aj my vám ponúkame profesionálnu tlač, ktorá je viac, ako len obyčajná fotografia. Doprajte si teraz veľkoformátové fotografie vo vysokej kvalite . Teraz sme našu flotilu tlačiarní rozšírili o tlačiareň EPSON SureColor SC – P9500, ktorá je vybavená osvedčenými technológiami tlačových hláv. Veľkoformátová fotografia si vás získa špičkovou grafikou a dôveryhodnosťou vykreslenia detailov. Používaním originálnych atramentov zaručujeme vysoké rozlíšenie výtlačkov a profesionálnu, presnú reprodukciu. Vyberte si z množstva rozmerov a neodolateľných povrchov. Vychutnajte si špičkovú kvalitu a dlhotrvajúce hodnoverné farby.

 

 

Veľkoformátová fotografia na dosah ruky

Vedeli ste, že viaceré prieskumy poukazujú na fakt, že fotografia vo veľkom formáte je pre náš mozog mimoriadne atraktívna?  Až 65 % informácií totiž vnímame zrakom. Doprajte si dych vyrážajúce snímky ktoré sa stanú nadčasovým umeleckým dielom. Z fotografie vám vytvoríme atraktívny obraz pripravený ozvláštniť akýkoľvek priestor. Skvele vynikne v exteriéri aj interiéri, v kanceláriách aj ako dominanta obývacieho priestoru. Väčší formát umožní divákovi vnímať všetky detaily. Precíznosť prevedenia farieb a zobrazenie detailov prinesie vašim domovom nádych luxusu. Veľkoformátovú tlač takisto ocenia umelci, alebo spoločnosti na predstavenie svojho portfólia.

 

Veľkoformátová fotografia ako darček

Darujte netradičný darček a potešte svojich blízkych fotografiou vo veľkom formáte. Zdieľajte spoločné momenty, darujte veľkoformátový obraz vnúčat starým rodičom, alebo umeleckú fotografiu ako vkusný doplnok priestoru. Na veľkom formáte mimoriadne vyniknú krajinné scenérie. Veľmi vkusným darom môžu byť spomienky z vašich ciest. Staňte sa kreatívny a vymaňte sa z davu nudných darov, ktoré zapadajú prachom.  Navyše, ďalšou výhodou je, že môžete tlačiť takmer na čokoľvek. Vybrať si môžete zo širokej palety materiálov.

Ešte stále váhate?

 

Presnosť, kreativita a dokonalá harmónia

Keď sa vraví o kvalitnej veľkoformátovej tlačiarni mala by spĺňať určité kritériá. Vysoká rýchlosť, kvalita tlače, spoľahlivosť, stálosť a atraktivita farieb. Presne týmito vlastnosťami disponuje tlačiareň EPSON SureColor SC-P9500 (44"). Všetky komponenty sú navrhnuté tak, aby výtlačky dosahovali dokonalú kvalitu. Unikátne technológie obsahujú množstvo inteligentných funkcií, ktoré okrem iného minimalizujú náročnosť údržby. Výtlačky sú mimoriadne atraktívne a farebne stále aj pre najnáročnejších. Obrazy disponujú mimoriadne presnými prechodmi odtieňov a textúr, ktoré upútajú na prvý pohľad. Sme hrdí, že kvalitu hodnú profesionálom vieme ponúknuť aj vám.

 

Nechajte tlač vašich veľkoformátových výtlačkov na profesionálov.

Odteraz si aj u nás môžete nechať zhotoviť kvalitné výtlačky veľkého formátu. Používame špičkovú tlačiareň EPSON SureColor SC-P9500 (44"), ktorá bola vyvinutá pre tých najnáročnejších a veríme, že splní aj vaše požiadavky. Pri akýchkoľvek otázkach sme vám plne k dispozícii. Radi vám poradíme.